FK POPRAD 1906 – FK TSC

FK POPRAD 1906 – FK TSC 2:4

Csapatösszeállítás:

1. Félidő: Hajagos, Svitić, Ponjević, Skopljak (K), Branković, Babić, Stančetić, Čordašić, Silađi, Milićević, Grujić
2. Félidő: Jorgić (K), Mijić, Mezei, Babić, Lalić, Tomanović, Denković, Sinkovits, Damnjanović, Tendai, Erak

Góllövők: Babić, Damnjanović és Tendai (2).

A TSC felnőtt csapat a törökországi edzőtáborozásának első mérkőzését a szlovák másodosztályú Poprad együttesével játszotta és 4-2 arányú győzelmet aratott. Fontos tényező, hogy hazai bajnokságokon mindkét fél a feljebb jutásért küzd. A mérkőzés első negyedében a szlovákok térfelén folyt a játék, mivel állandó nyomás alatt tartottuk őket, egyből az első kibontakozásuk után gólt is szereztek egy távoli lövéssel. A félidő végéig kiegyenlített küzdelmet láthattunk. A második félidőben uraltuk a játékot. Egy agresszív támadással és gyors ellentámadásokkal fordítottuk meg a meccs végeredményétés, 4:2-es győzelmet arattunk.