A női BL-ben indul csapatunk

A 2026/2027-es idényben a TSC csapata képviseli Szerbiát a legrangosabb európai kupasorozatban. Csapatunk augusztus 5-én és 8-án lép pályára a női Bajnokok Ligája-selejtezőinek 2. fordulójában, a lehetséges ellenfelek kiléte pedig a június 18-i sorsoláson derül ki.